16-01-06

15/1 WB-cross Lievin

De uitslag (46 dln)
1. Kevin Pauwels (Kalmthout) 51:57;
2. Lukas Flückiger (Zwi); 3. Clément L’Hotellerie (Fra); 4. Dieter Vanthourenhout 0:04; 5. Marco Aurelio Fontana (Ita); 6. Rob Peeters 0:23; 7. Lukas Kloucek (Tsj); 8. Derik Zampedri (Ita) 0:32; 9. Sebastian Langeveld (Ned) 0:34; 10. Pirmin Lang (Zwi) 0:37; 11. Frantisek Kloucek (Tsj) 0:46; 12. Finn Heitmann (Dui) 1:03; 13. Romain Villa (Fra) 1:32; 14. Ondrej Bambula (Tsj) 1:40; 15. Thijs van Amerongen (Ned) 1:53; 16. Tom Van den Bosch 2:08; 17. Luca Damiani (Ita) 2:15; 18. Kenny Geluykens 2:21; 19. Florian Corre (Fra) 2:33; 20. Clément Cid (Fra) 2:41; 21. Yves Corminboeuf (Zwi) 2:58; 22. Rafael Visinelli (Ita) 3:08; 23. Jonathan Lopez (Fra) 3:14; 24. Ricardo van der Velde (Ned) 3:18; 25. Quentin Bertholet 3:21; 26. Romain Lejeune (Fra) 3:29; 27. Robert Bachraty (Svk) 4:13; 28. Michal Plesnik (Svk) 4:31; 29. Fabio Ursi (Ita) 4:42; 30. Kevin Demeester (Fra) 6:31; 31. Daniel Neyens (USA) 6:33; 32. Mathieu Beaudoin (Fra) op 1 ronde; 33. Kevin Blanpain (Fra); 34. Cédric Papegaey (Fra)
Klassement Wereldbeker beloften
1. Kevin Pauwels 196 punten; 2. Romain Villa (Fra) 153; 3. Dieter Vanthourenhout 141; 4. Lukas Flückiger (Zwi) 139; 5. Marco Aurelio Fontana (Ita) 119; 6. Frantisek Kloucek (Tsj) 108; 7. Clément L’Hotellerie (Fra) 105; 8. Rob Peeters 104; 9. Jan Soetens 91; 10. Derik Zampedri (Ita)76… 13. Niels Albert 60; 19. Tom Van den Bosch 41; 20. Kenny Geluykens 41; 26. Wim Leemans 24; 33. Frederik Herpol 18; 35. Maxim Debusschere 18; 40. Mike Thielemans 11; 46. Quentin Bertholet 6; 49. Jan Van Dael 5; 55. Jan Aernouts 2; 58. Jeroen Dingemans 1

 

De uitslag (42 dln)
1. Robert Gavenda (Svkj) 41:00;
2. Boy van Poppel (Ned) 0:05; 3. Cristian Cominelli (Ita) 0:30; 4. David Menger (Tsj) 0:36; 5. Yannick Martinez (Fra) 0:38; 6. Aurélien Duval (Fra) 0:40; 7. Sascha Weber (Dui) 0:45; 8. Tom Meeusen 0:48; 9. Jules Chabanon (Fra) 0:50; 10. Marcel Meisen (Dui) 0:54; 11. Anthony Lavoine (Fra) 1:07; 12. Björn De Decker 1:18; 13. Yannick Wydooghe 2:25; 14. Ramon Sinkeldam (Ned) 2:28; 15. Thomas Collinet (Fra) 2:29; 16. Dennis Vanendert 2:32; 17. Matthias Flückiger (Zwi) 2:34; 18. Jiri Polnicky (Tsj) 2:47; 19. Johim Ariesen (Ned) 3:01; 20. Andrea Caimi (Ita) 3:08; 21. Kenneth Van Compernolle 3:15; 22. Lukas Prihoda (Tsj) 3:22; 23. Ondrej Vobora (Tsj) 3:27; 24. Alessandro Calderan (Ita) 3:28; 25. Marian Simora (Svk) 3:33; 26. Freddie Giulloux (Fra) 3:34; 27. Jan Pohan (Tjs) 3:42; 28. Joeri Adams 3:59; 29. Omar Sottocornola (Ita) 4:13; 30. Matteo Trentin (Ita) 4:19; 31. Florent Sene (Fra) 4:31; 32. Mitchell Huenders (Ned) 4:45; 33. Lukas Winterberg (Zwi) 4:52; 34. Jakub Sibr (Svk) 4:52; 35. Geoffrey Lorrain (Fra) 4:52; 36. Fabrizio Braggion (Ita) 6:34;37. Remco Broers (Ned) 6:43; 38. Raphael Dervaux (Fra) 6:53; 39. Maxime Chombart (Fra) 7:10; 40. Emmanuel Gilliers (Fra) op 1 ronde

Klassement Wereldbeker juniores
1. Robert Gavenda (Svk) 230 punten;
2. Tom Meeusen 176; 3. David Menger (Tsj) 131; 4. Aurélien Duval (Fra) 130; 5. Boy van Poppel (Ned) 126; 6. Cristian Cominelli (Ita) 123; 7. Dennis Vanendert 77; 8. Yannick Martinez (Fra) 75; 9. Sascha Weber (Dui) 67; 10. Kenneth Van Compernolle 57… 15. Björn De Decker 47; 17. Jim Aernouts 45; 20. Kevin Cant 40; 21. Dries Govaerts 40; 22. Sven Verboven 35; 24. Yannick Wydooghe 32; 25. Dries Pauwels 31; 29. Vincent Baestaens 22; 37. Joeri Adams 17; 40. Laurens De Vreese 15; 41. Thomas Vernaeckt 13; 43. Sven Vandousselaere 12; 45. Jo Pirotte 10; 48. Nivard Van Acker 9; 57. Bart Bruyndonckx 5

De uitslag (37 dln)
1. Daphny van den Brand (Ned) 39:59;
2. Marianne Vos (Ned) 0:12; 3. Lyne Bessette (Can) 0:20; 4. Mirjam Melchers-Van Poppel (Ned) 1:07; 5. Maryline Salvetat (Fra) 1:16; 6. Laurence Leboucher (Fra) 1:27; 7. Annabella Stropparo (Ita) 1:32; 8. Nadia Triquet (Fra) 1:55; 9. Corinne Sempe (Fra) 2:08; 10. Christel Ferrier (Fra) 2:28; 11. Birgit Hollmann (Dui) 2:44; 12. Ann Knapp (USA) 2:52; 13. Britt Jochems (Ned) 3:10; 14. Kathy Ingels 3:15; 15. Helen Wyman (GBr) 3:26; 16. Reza Hormes-Ravenstijn (Ned) 3:26; 17. Anja Nobus 3:26; 18. Barbara Howe (USA) 3:32; 19. Suzanne Juranek (Dui) 3:35; 20. Nicole Kampeter (Dui) 3:54; 21. Stacey Spencer (Can) 3:59; 22. Daniela Bresciani (Ita) 4:03; 23. Joyce Vanderbeken 4:28; 24. Christine Vardaros (USA) 4:38; 25. Claudia Marsilio (Ita) 4:55; 26. Suzie Godart (Lux) 5:08; 27. Wendy Simms (Can) 5:12; 28. Maureen Bruno Roy (USA) 5:19; 29. Veerle Ingels 5:29; 30. Milena Cavani (Ita) 5:35; 31. Monica Brunati (Ita) 5:56; 32. Nekane Lasa Agirre (Spa) 6:03; 33. Marijke De Smedt 6:29; 34. Ludivine Henrion 7:11; 35. Barbara Menegon (Ita) op 1 ronde; 36. Katrien Aerts; 37. Stefanie Gronow (Dui)

Uitslag elite (52 dln)
1. Sven Nys (Baal/Rabobank) 57:23;
2. Françis Mourey (Fra) 0:07; 3. John Gadret (Fra) 0:29; 4. Erwin Vervecken 0:38; 5. Zdenek Stybar (Tsj) 0:42; 6. Gerben de Knegt (Ned) 0:43; 7. Petr Dlask (Tsj) 0:51; 8. Enrico Franzoi (Ita) 0:53; 9. Bart Wellens 0:57; 10. Wilant van Gils (Ned) 1:06; 11. Radomir Simunek (Tsj) 1:19; 12. Michael Baumgartner (Zwi) 1:21; 13. Steve Chainel (Fra) 1:26; 14. Arnaud Labbe (Fra) 1:29; 15. Jonathan Page (USA) 1:31; 16. Tom Vannoppen 1:36; 17. Christian Heule (Zwi) 1:47; 18. Bart Aernouts 1:49; 19. Klaas Vantornout 1:55; 20. Simon Zahner (Zwi) 1:58; 21. Wim Jacobs 2:22; 22. Sven Vanthourenhout 2:26; 23. Martin Bina (Tsj) 2:28; 24. Cyrille Bonnand (Fra) 2:29; 25. Jan Verstraeten 2:35; 26. Vladimir Kyzivat (Tsj) 2:39; 27. Marco Bianco (Ita) 2:41; 28. Thijs Al (Ned) 2:50; 29. Maarten Nijland (Ned) 2:54; 30. David Derepas (Fra) 2:56; 31. Miguel Martinez (Fra) 3:08; 32. Thorsten Struch (Dui) 3:19; 33. Isaac Suarez (Spa) 3:22; 34. Milan Barenyi (Svk) 3:25; 35. Jean-Baptiste Beraud (Fra) 3:44; 36. Barry Wicks (USA) 3:49; 37. Roberto Petito (Ita) 3:49; 38. Robert Glajza (Svk) 4:18; 39. Zdenek Mlynar (Tsj) 4:47; 40. Vaclav Metlicka (Svk) 5:09; 41. Anders Klinkby (Den) 5:24; 42. Johan van de Ven (Ned) op 1 ronde; 43. Davide Frattini (Ita); 44. Antonio Suarez (Spa)
Opgegeven: Kamil Ausbuher (Tsj), Richard Groenendaal (Ned), Camiel van den Bergh (Ned), Eddy van IJendoorn (Ned), Ryan Trebon (USA), Troy Wells (USA), Jeremy Powers (USA), Stefano Tofoletti (Ita), David Rusch (Zwi)

19:45 Gepost door | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.