09-01-06

NK Spanje : Ribadumia

Elite Men

1 David Seco Amundarain
2 Oscar Vazquez Crespo
3 Isaa Suarez Fernandez
4 Unai Yus Kerejeta
5 Narciso Piñeiro Pereira
6 Santiago Armero Sanchez
7 Antonio Ortiz Barranco
8 Antonio Suarez Fernandez
9 Julen Zubero Aldekoa
10 Marco Antonio Prieto Gonzalez        
11 Jose Antonio Diez Arriola
12 Jose Antonio Donet Navarro
13 Iñaki Mazorriaga Zumelaga           
14 David Peña Ruiz                      
15 Francesco Xavier Carnicer Roig       
16 Jose Vigil Fernandez
17 David Alfonso Casado
18 Asier Lopez Llano
19 Cesar Herranz Jimenez
20 Jorge Rodriguez Garcia
21 Ivan Martinez Aguirre
22 Adria Albert Tous Rodriguez        
23 Borja Calviño Del Rio
24 Pedro Dapena Castroman
25 Francisco Seijo Sanchez   
26 Ivan Raña Fuentes
27 Pablo Paz Saavedra
28 Adolfo Crespo Amandi               
29 Jose Rodriguez Dominguez               
30 Javier Heras Salichs
31 Cesar Ruedas Alañon                
32 Roberto Martinez Trigo              
33 Iker Uriarte Okamika             
34 Juan Francisco Fernandez Moldes        
35 Jesus Allo Barona Vicente              
36 Adolfo Martinez Alonso                  
37 Bruno Prieto Gonzalez               
38 Daniel Ortiz Martinez                
39 Umberto Reig Albert               
40 Xabier Uriarte Fernandez               
41 Juan Rey Calvo                          
42 Javier Mier Alonso                     
43 Ruben Amezquita  Moreno               
44 Antonio Martinez Cases                
45 Zugaitz Ayuso Apaolaza                  
46 Rodolfo Marcos Movilla          
47 Borja Uriarte Fernandez                
48 Jose Ramon Trabazo Barcala               
 
Beloften
 
1 Ruben Ruzafa Cueto
2 Asier Corchero Moriano
3 Mauro Gonzalez Fontan                  
4 Sergio Mantecon Gutierrez            
5 Jokin Irazola Asua
6 Hugo Rus Martinez
7 Erlantz Uriarte Okamika
8 Gorka Izagirre Insausti                
9 Alex Izquierdo Acon
10 Beñat Intxausti Elorriaga
11 Ander Gomez  Elorriaga
12 Oscar Pina Tarrega
13 Xabier Garcia Irazola
14 Oscar Garcia Piñeiro
15 Jose Manuel Alonso Alonso
16 Egurrola Adria Saez De Arregui          
17 Javier Vicente Ruiz
18 Juan Aguado Rojo
19 Emilio Priede Prendes
20 Borja Rubi Alarma
21 Igor Montes Garcia
22 Ismael Esclapez Boix
23 Luis Hurtado Alarco
24 Ruben Valverde Dominguez                
 
Masters 30+
 
1 Guillermo Alvarez Perez
2 Xabier Mendiaraz Arrillaga
3 Francisco Gabr Monteagudo Pite
4 Alfredo Molto Alfonso
5 Javier Abellaneda Calatayud
6 Francisco Javier Garcia Abalo           
7 Gotzon Aguirre Etxebarria
8 Manuel Gutierrez Bermejo              
9 Toni Pacios Pujado
10 Roberto Salvado Tejedor 
                    
 
Veteranen 40+
 
1 Daniel Alonso Villaron
2 Manuel Gonzalez Ojea
3 Daniel Martinez Sanz
4 Jose Lorenzo Esteban Ugalde
5 Gabriel Perez Fernandez          
6 Juan Huerto Iglesias
7 Francisco Guerra Segura
8 Jose Antonio Mazaira Lopez
9 Antonio Gonzalez Garrido
10 Jose Antonio Martinez Sanz 
                  
 
Veteranen  50+
 
1 Jose Simaes Dios
2 Francisco Fernandez Matamoros
3 Juan Carlos Lopez Reguero
4 Jose Manuel Rodriguez Carames
5 Jesus Antonio Marque Carbon
6 Fermin Calabuig Segura
7 Emilio Molero Del Rio
8 Antonio Pina Rico Jose
9 Rafael Corrales Rodriguez            
10 Alonso Lopez Alcantara               
11 Ramon Alonso Cabañin                 
12 Pascual Monparler Gandia           
 
Masters
 
1 Sergio Calatayud Marquez
2 Jesus Sacido Crespo
3 Jorge Carrera De Castro
4 Juan Simon Molla
 
Dames
 
1 Rosa Maria Bravo Soba
2 Rocio Gamonal Ferrera
3 Ruth Moll Marques
4 Aida Nuño Palacio
5 Lucia Vazquez Crespo
6 Nekane Lasa Aguirre
7 Sandra Santanyes Murillo
8 Maria Jesus Barros Fernandez
9 Maria Diez De Ulzurrun
10 Biviana Gonzalez Freire              
11 Lide Larrañaga Gorrotxategi          
12 Eva Castro Fernandez                   
 
Juniors
 
1 David Lozano Riba
2 Adrian Rodriguez Sanchez
3 Jon Izagirre Insausti
4 Eder Barrenetxea Castillo              
5 David Pardo Viana
6 Egoitz Iriaurgi Asategui
7 Andoni Costa Etxebarri
8 Eduard Recasens Gasso               
9 David Juarez Alday                 
10 David Martinez  Diaz                 
                      
Dames juniores
 
1 Maria Jose Gomez Lopez
2 Adriana Garcia Meijide
3 Alba Ucles Dominguez
4 Victoria Martinez Suarez
5 Sandra Soley Martinez        

Nieuwelingen
 
1 Ramon Domene Reyes
2 Cristobal Sanchez Banon
3 Fernando Sanemeterio Gandiaga
4 Hermes Gonzalez Fenor
5 Carlos Morales Lopez
6 Jacobo Garcia Seoane
7 Kortazar, Igor Merino               
8 Pedro Solis Picatto
9 Iñigo Gomez Elorriaga                 
10 Jon Gomez Elorriaga             
 
Dames nieuwelingen
 
1 Lucia Gonzalez Blanco
2 Maria Del Roc Loureda Gonzalez
3 Ana Usabiaga Balerdi
4 Amaia Martioda Lizarralde
5 Maria Puga Fernandez           
 
(bron : www.cyclingnews.com)   

17:56 Gepost door | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.