31-12-05

Milram debuteerd in Australië

Op 18 januari wordt de Jacob's Creek Down Under Classic op gang geschoten. Team Milram, het nieuwe wielerteam met Zabel en Petacchi, zal er voor het eerst te bezichtigen zijn. Hieronder volgen de ettapes en de deelnemers (onder voorbehoud)

 

 Stage 1 -  Woensdag 18 januari

 Mawson Lakes - Angaston (148 km)

Stage 2 – Donderdag 19 januari

Stirling – Hahndorf (146 km)

Stage 3 - Vrijdag 20 januari

Strathalbyn – Yankalilla (154 km)

 

Stage 4 - Zaterdag 21 januari

Willunga – Willunga (147 km)

Stage 5 - Zondag 22 januari

Adelaide City Council Circuit (20 Laps - 90 km)

 

 

Liberty Seguros Credit Agricole Ag2r - Prevoyance
1 Luis Leon Sanchez 11 Thor Hushovd 21 Simon Gerrans
2 Allan Davis 12 Lazslo Bodrogi 22 Jose Luis Arrieta
3 Carlos Barredo 13 Alexandre Botcharov 23 Sylvain Calzati
4 Koen De Kort 14 Julian Dean 24 Cyril Dessel
5 Aaron Kemps 15 Patrice Halgand 25 Samuel Dumoulin
6 Jose Joaquin Rojas 16 Mads Kaggestad 26 Yuriy Krivtsov
7 Ivan Santos 17 Jann Kirsipuu 27 Aliaksandr Usau
8 Eladio Sanchez 18 Mark Renshaw 28 Ludovic Turpin
   
Davitamon Lotto Milram Liquigas
31 Robbie McEwen 41 Daniel Becke 51 Luca Paolini
32 Wim Vansevenant 42 Giovanni Visconti 52 Eros Capecchi
33 Cadel Evans 43 Fabio Sabatini 53 Daniele Colli
34 Johan Vansummeren 44 Dennis Haueisen 54 Mauro Da Dalto
35 Henk Vogels 45 Simone Cadamuro 55 Manuel Quinziato
36 Mario Aerts 46 Elia Rigotto 56 Michael Albasini
37 Nick Gates 47 Carlo Scognamiglio 57 Marco Righetto
38 Nic Sanderson 48 Michele Gobbi 58 Nicola Loda
   
Bouygues Telecom Chocolade Jacques Navigators Insurance
61 Walter Beneteau 71 Steven Caethoven 81 Ben Brooks
62 Giovanni Bernaudeau 72 Glenn d'Hollander 82 Vasili Davidenko
63 Sebastien Chavanel 73 Frederick Willems 83 Glen Chadwick
64 Mathieu Claude 74 Wesley Van Der Linden 84 Valeriy Kobzarenko
65 Vincent Jerome 75 Kurt Hovelynck 85 Sergey Lagutin
66 Rony Martias 76 Dimitri De Fauw 86 Hilton Clarke
67 Alexandre Pichot 77 Serge Pauwels 87 David O'Loughlin
68 Pierre Drancourt 78 Jens Renders 88 Phil Zajicek
   
South Australia.com - AISUni SA - AustraliaUnited Water - Australia U/23
91 Matthew Goss 111 Gene Bates 121 William Walker
92 Peter Dawson 112 Ben Day 122 David Tanner
93 Simon Clarke 113 Matthew Hayman 123 Mitch Docker
94 James Meadley 114 Paul Crake 124 Sam Lee
95 Matthew Lloyd 115 Robert McLachlan 125 Wes Sulzberger
96 Jonathon Clarke 116 Sean Sullivan 126 Richard Moffatt
97 Daniel McConnell 117 Chris Jongewaard 127 Joshua Wilson
98 Sean Higgerson 118 Russel Van Hout 128 Matthew Rex

 

(Bron : http://www.tourdownunder.com.au/2006/ & http://www.cyclingstartlists.com/ )


12:23 Gepost door | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.